Türkiye'ye kaç gün seyahat etmem gerekiyor?

Bu, planladığınız tedaviye bağlıdır. Türkiye'deki Diş Kaplama ve Lamine gibi Kozmetik Tedaviler için tedaviniz 5 tam gün içinde tamamlanabilir, bu nedenle hastalarımıza uçuş varış ve ayrılış günlerine izin vermek için 7 günlük bir tatil için seyahat etmelerini tavsiye ederiz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak diş tedavileri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye'de diş tedavisi alarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Türkiye'deki diş tedavilerinizde% 60'a varan oranda tasarruf edebilirsiniz.

Seyahat Yardımı

Noa Dental Clinic Türkiye, seyahat düzenlemeleri yapmanıza yardımcı olmaya hazır deneyimli hasta koordinatörlerinden oluşan bir ekibe sahiptir. Kliniğin bulunduğu Antalya'ya düşük maliyetli uçuşlar bulmanıza yardımcı olabiliriz. Bütçeniz dahilinde uçuşlar bulunduğunda, size ayrıntıları içeren bir e-posta göndeririz, böylece online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz

Noa Dental Clinic, Türkiye'ye yıllarca hatırlayacağınız bir seyahat haline getirmeye kararlıyız. Klinik, Antalya'daki lüks 5 yıldızlı tatil köylerinden bütçe ve butik otellere kadar çeşitli otellerle bağlantılara sahiptir.

Ayrıca, havaalanından otelinize özel transfer ayarlanabilir, varışta ana terminalden çıkarken sizi otele götürmek için şoför çıkış kapısında bekliyor olacak.

Dil ne olacak? İngilizce veya Türkçe iletişim kurabilecek miyim?

Evet! Klinikte tamamen İngilizce ve Türkçe konuşan bir ekip bulunmaktadır. Diş tedavileri, seyahat konaklama ve turizm programları ile ilgili gerekli tüm bilgileri sağlayarak konaklamanızın güvenli ve keyifli olmasını sağlayacaktır.

Nasıl fiyat listesini alabilirim?

Bize ulaşın ve 24 saat içinde tarafınıza ücretsiz fiyat listesi ve daha fazla bilgi içeren bir mail gönderilecektir. Lütfen bize tedavi ile ilgili olan ihtiyaçlarınız veya aklınızdaki tedaviler hakkında bir fikir verin. Ayrıca size doğru bir tedavi planı sunabilmemiz için diş fotoğraflarınızı [email protected] adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.


100%

Memnuniyet

15

Başarı Sertifikası

14

Ülkeye Hizmet

12

Yıllık Deneyim

8742

Happy Smile

Tüm Hakları Saklıdır.
3XCode